HAKKIMIZDA

Şirket Profili

Hassas döküm sektöründe konusunda uzman mühendislerle kurulmuş firmamız, bünyesinde üretilen ürünleri en iyi kalite ve en iyi fiyat politikası ile sizlere sunmaktadır.İşletmemizin üretim yeri Konya da olup, 3000 m2 tesisimizde üretim yapmaktayız.Bünyesinde son teknoloji üretim ekipmanları bulundurmak da ve her geçen gün sistemini geliştirmektedir.

Firmamız Türkiye ve Dünyanın önde gelen firmaları ile çalışmaktadır.Firmamız, siz değerli müşterilerine sunmakta olduğu tüm ürünlerde; zamanında ve sorunsuz en kaliteli şekilde , uzman mühendis kadrosu ile her türlü teknik desteği vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Siz ile birlikte çalışmak dileği ile saygılar sunarız.

Kalite Politikamız

Sloganımız olan ’’Önce Ahlak, Önce Disiplin’’ anlayışını çalışma prensibimiz haline getirmek, sorunlar çözümünde mühendisçe ekonomik yaklaşımları kullanmak firmamız “Kalite Politikası” nın temelini oluşturmaktadır.

Misyon

Sanayi sektörünün üretim sürecini hızlandırmasına katkı sağlamaktır.

Vizyon

Üretimini otomasyon sistemine dayalı modern bir tesis ile müşterilerin sipariş aşamasında verilen tüm şartlarını yerine getirmek suretiyle, talep edilen ürün ve hizmeti standardına uygun olarak hassas döküm tekniği ile üretip, gerek ülke gerekse dünya çapında sektöründe saygın ve tercih edilen bir firma olmak.